Дисконтна програма для постійних клієнтів компанії "Салон Домашнього Затишку"

 

 Щоб стати власником картки постійного клієнта необхідно оформити покупку товарів в мережі салонів "Салон Домашнього Затишку" на суму не менше 10 000 (десяти тисяч) гривень.

Отримавши цю картку Ви стаєте постійним клієнтом компанії "Салон Домашнього Затишку", автоматично приймаєте участь у всіх акціях та розіграшах призів, які компанія буде проводити серед своїх клієнтів, а також отримуєте 7% знижку на товари із нашого асортименту.

 Здійснювати покупки та отримувати знижки за Вашою карткою постійного клієнта "Салону Домашнього Затишку" маєте можливість не тільки Ви, а ще Ваші родичі, знайомі, сусіди - тобто будь-яка людина.

При цьому  людина, котра зробила покупку по Вашій картці також має можливість отримати свою картку постійного клієнта.

 

Якщо ви є клієнтом "Салону Домашнього Затишку" та з певних причин не є власником картки, але порекомендували нас клієнту (клієнтам), що оформили замовлення на загальну суму не менше 10 000 гривень, то у вас з’являється можливість її отримати.

 

При оформленні покупок у мережі салонів "Салон Домашнього Затишку" для отримання знижки необхідно обов'язково пред'явити картку постійного клієнта.

 

У випадку втрати картки, якщо Ви й надалі зацікавлені в товарах компанії "Салон Домашнього Затишку", Вам необхідно звернутися до будь-якого нашого салону, повідомити номер загубленої картки або пред'явити паспорт та пройти перереєстрацію. Після чого Ви отримаєте нову картку з номіналом знижки втраченої картки.

Знижки за дисконтними картками не надаються на товар, що продається зі знижками, під час дії спеціальних пропозицій, розпродажу і т.і.

Під час проведення акцій діє правило максимальної знижки. Тобто, якщо за умовами акції Ви отримуєте 5% знижку та пред'явите картку з 7% знижкою, то Вам надається максимальна з цих знижок - 7%. Перегляну всі діючі акції

Картка не має строку дії і є ідентифікатором постійного клієнта, але компанія "Салон Домашнього Затишку", як власник данної дисконтної програми, залишає за собою право:

- вносити будь-які зміни та доповнення в умови дисконтної програми;

- інформувати вас смс повідомленням, чи листом на ел. пошту, про новини, акції та знижки, що проводить наша компанія

- приймати рішення щодо всіх спірних питань, пов'язаних з даною програмою.

 

З повагою, щиро Ваш  "Салон Домашнього Затишку".

Перейти до вибору товарів