20.03.2018

Не всі вироби з металу є ексклюзивними, тобто виготовленими в одному екземплярі з унікальним дизайном. Ексклюзивними завжди були є і будуть ковані елементи та вироби виготовлені майстром ковалем вручну. В такому випадку навіть подібні по вигляду ковані вироби будуть незначно але відрізнятись від всіх решти виготовлених тим же майстром.

Тоді як штамповані ковані елементи та вироби виготовляються за допомогою спеціалізованого обладнання де людський фактор зводиться до мінімуму та об'єми виготовлення значно вищі. Саме об'єми виготовлення кованих елементів напряму впливають на ціну кінцевого виробу, так ціна на ексклюзивну річ виготовлену ковалем в ручну буде значно вищою ніж цінана ковану річ виготовлену зі штампованих елементів. Хоча штамповані елементи абсолютно не поступаються по якості від виготовлених в ручну аналогів.

Салон Домашнього Затишку пропонує вам широкий асортимент штампованих елементів, які є не менш привабливими і красивими. Саме штамповані елементи найчастіше використовуються нами в виготовленні промислових металоконструкцій, стендів виставкових, металоконструкцій для забудовників, ангарів, теплиць тощо, оскільки використання штампованих елементів в виготовленні кованих виробів дозволяє забезпечити великі об'єми виробництва.

Готові елементи при зварюванні застосовуються для виготовлення великих, довгих огорож, які повинні містити велику кількість однакових елементів. В якості балясин найчастіше вживаються кручені прути квадратного перетину, завиті стрічки і труби різного діаметру. Металеві вироби додатково прикрашаються різноманітними кованими елементами. Штамповані елементи - це зручна розкіш і сувора вишуканість за доступною ціною.

 

 

Комментарии: