19.04.2018

ПОРЯДОК

надання в оренду конструктивних елементів для

розміщення відкритих літніх майданчиків у м. Львові

 

          1. Надання в оренду конструктивних елементів благоустрою для розміщення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля закладів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності  здійснюється відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів“.

          2. Управління комунальної власності департаменту економічної політики є уповноваженим органом, який надає в оренду конструктивні елементи благоустрою, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова, для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності.

          4. Кошти від орендної плати за надання конструктивних елементів благоустрою для розміщення відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності перераховуються до міського бюджету м. Львова та до Державного бюджету України (податок на додану вартість).

          5. Суб’єкти підприємницької діяльності звільняються від сплати за право тимчасового використання конструктивних елементів благоустрою для розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства, якщо вони отримали паспорт літнього майданчика, підписали угоду на оренду конструктивних елементів благоустрою, але літні майданчики не встановили та не пізніше трьох місяців з дати підписання угоди на оренду конструктивних елементів звернулись із заявою до відповідної районної адміністрації про не встановлення літнього майданчика.

          6. Представники відповідної районної адміністрації та комунальне підприємтсво “Адміністративно-технічне управління“ складають акт про відсутність літнього майданчика за вказаною у паспорті адресою.

          7. Акт про відсутність літнього майданчика за вказаною у паспорті адресою, складений у встановленому порядку, представник відповідної районної адміністрації подає на засідання комісії.

         8. Рішення комісії про скасування паспорта літнього майданчика є підставою для скасування паспорта літнього майданчика та скасування договору на оренду конструктивних елементів благоустрою.

          9. При підрахунку площі відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності плата за неповний квадратний метр береться як за повний.

          10. Оплата за користування конструктивними елементами благоустрою, що перебувають у міській комунальній власності, здійснюється на підставі відповідних договорів.

       Салон Домашнього Затишку пропонує професійне облаштування відкритого літнього майданчика для Вашого закладу харчування згідно затвердженого ескізного проекту літнього майданчика. Можливе створення дизайн-проекту з візуалізаціями, виготовляємо дерев’яні літні майданчики, металеві літні кафе, тераси відкритого та закритого типу, можливе декорування та обмеблювання. Ми не займаємося підготовкою документації, проектів, отриманням дозвільних документів тощо  для отримання паспорта на розміщення літнього майданчика для закладів харчування. Але з легкістю допоможемо Вам реалізувати вже затверджений проект. За більш детальною інформацією звертайтеся 0986908283 або 0679911611

       Звертаємо вашу увагу на те, що дана стаття носить суто рекомендаційний характер. З повною інформацією та інструкціями по отриманню дозвільних документів Ви маєте можливість ознайомитися управлінні  комунальної власності департаменту економічної політики.

Комментарии: