21.06.2018

Ламінат — це найбільш широко використовуване покриття для підлоги, в основі якого лежить пресована деревно-волокниста плита з верхнім декоративним шаром, котра в більшою мірою імітує натуральне дерево.

    Зазвичай, ламінована підлога є збірним покритям. Де окремі ламелі ламінату шляхом механічного з'єднання між собою утворюють підлогу. Основною технічною перевагою ламінату є його шарова структура, де кожен з шарів виконує власну функцію. В більшості випадків ламінат складається з трьох - чотирьох основних шарів, де кожен виконує свою у унікальну функцію:

Верхній шар — а саме ламіноване покриття, яке має у своєму складі   меламінові смоли, основним призначення яких є надати ламінату тривалої зносостійкісті ( стійкості до стирання, утворення подряпин, вигоряння).

Декоративний шар — це один з основних шарів, який налає можливість ламінату імітувати різні породи деревини, керамічної плитки, граніту або взагалі найсміливіші дизайнерські рішення. За основу в даному шарі виступає спеціально оброблений декоративний папір.

Основа ламінату — плита HDF (High Density Fiberboard — деревно-волокниста плита високої щільності). Декотрі з виробників використовують вологостійкі HDF плити, щоб підвищити стійкість   ламінату до набухання в місцях з'єднання замків у приміщеннях з підвищеною вологістю та під час вологого прибирання, повсякденним доглядом за підлоговим покриттям.

Нижній стабілізуючий шар — призначений для стабілізації геометрії плити, а також захисту решти шарів ламінату від вологи.

Наш салон магазин готовий запропонувати вам великий вибір ламінату різних виробників з усього світу. Багатство моделей  фактур і відтінків дозволить, швидко знайти оптимальне для вас рішення і купити ламінат, який задовільнить всі ваші очікування і відмінно підійде для будь-якого приміщення, будь то комерційна нерухомість, квартира, чи приватний будинок. Детальну інформацію про асортимент, моделі і виробників, можна отримати у наших менеджерів. Хоча на цьому перелік послуг, який ми можемо запропонувати у нас в магазині, не закінчується. Крім продажу та безкоштовних консультацій щодо встановлення і догляду за ламінатом, при необхідності ми здійснюєм доставку вашого замовлення в потрібну точку України. Придбавши обраний товар у нас, Ви завжди можете розраховувати на висококласний сервіс.

При купівлі ламінату, Ви можете бути впевнені в надійності і якості нашої продукції. Ламінована підлога користується великим  попитом, як у звичайних покупців, так і людей, котрі віддають перевагу розкоші і комфорту. Ламінат - це скоріш за все поєднання розкоші за доступну ціну, адже він поєднує в собі практичність, естетичну привабливість і довговічність. Саме через це більшість покупців, обробляючи свій будинок або офіс, в якості підлогового покриття віддають перевагу саме цьому товару.

Переваги ламінату очевидні. За рівнем зносостійкості та стійкості до побутової хімії ламінована підлога не поступаються паркетній дошці. При цьому вартість її буде значно нижче ніж у паркетної дошки. А, що стосується укладання ламінату, то  тут  він перевершує всі покриття. Монтаж ламінату проходить швидко і просто, при цьому додаткової обробки у вигляді шліфування і покриття лаком не потрібно. Догляд за таким покритям досить простий, його достатньо протирати вологою ганчіркою.

Комментарии: