21.06.2018

     Підвіконня преміум класу Danke з глянсовим акриловим покриттям Elsego, на відміну від пористих шорстких поідвіконь, не має глибоких пор, в які забивається пил. Догляд за такими глянцевими підвіконнями не потребує використання чистячих засобів і не займе багато часу.

     Колекція підвіконь Данке розроблялася з урахуванням сучасних тенденцій інтер'єрної моди. Серед декорів ви знайдете прості і лаконічні відтінки, кольори, що імітують дорогогий мармур і різні породи деревини. Основний слой покриття підвіконня  відрізняється високою стійкістю до подряпин воно не пошкодиться при контакті з гарячими предметами.

     Підвіконня Данке мають оригінальну запатентовану конструкцію, яка розроблялася спільно з німецькими фахівцями. Конструкція з чергуються вертикальними і похилими ребрами жорсткості забезпечує високу міцність і стійкість підвіконня до деформації.

     Остерігайтеся ПІДРОБКИ !!! Справжні підвіконня Danke покриваються прозорою захисною плівкою з нанесеним фірмовим логотипом Торгової марки «Данке» російською та німецькою мовами.

Комментарии: