20.03.2018

        Дерев'яні сходи на бетонній основі вважаються найбільш надійними і довговічними. Якщо у Вашому будинку сходи з бетону, то одним з оптимальних варіантів оздоблення сходів буде обшиття сходів масивом дерева. Для таких сходів рекомендується використовувати тверді  породи дерева: дуба, ясеня, бука. Облицювання бетонного маршу сходів, буком або дубом створює особливу атмосферу затишку родинного вогнища, яка досягається класичним поєднанням ступенів з натурального дерева і різного огородження сходів.

        До облицьованих деревом сходів  можна підібрати балюстраду з дерева або ковки, скляне огородження, а так само сходові огородження з комбінованими круглими точеними, квадратними балясинами з дерева або нержавіючої сталі. Оздоблення бетонних сходів буває повним, тобто обробляються всі сторони бетонних сходів, що в результаті максимально нагадують повністю дерев'яні сходи, або частковим, коли зашивається тільки частина бетонних сходів.

        У кожному з випадків, ми допоможемо вам розібратися з дизайном та матеріалами сходів, технологіями облицювання, проконсультуємо про можливість встановлення балюстради та повної зашивки сходів.

Ми допоможемо вам перетворити сіру бетонну основу, в красиві і зручні сходи, які гармонійно вписані в інтер'єр вашого будинку.

Замовити консультацію ви можете за телефоном 0679911211

Комментарии: