25.05.2018

Якщо ви хочете перетворити Ваш в будинок в зразок чудового інтер'єру, то Вам не обійтися без такої важливої деталі як сходи. На сьогоднішній день вони можуть бути виконані з дерева, цегли, залізобетону, різних металів. Перед вами відразу постає питання, - «з якого матеріалу сходи Вам вибрати, щоб конструкція була міцною і в той же час екологічно безпечною для Вашого здоров'я?»

Ми вважаємо, що кращим рішенням буде використання дерев'яних сходів. Також на даний момент дуже поширене поєднання різних матеріалів, особливо дерева і сталі. Існує кілька видів конструкції сходів, але найбільш часто використовувані це маршові і гвинтові. Виготовлення сходів тієї або іншої конструкції залежить в першу чергу від цілей: якщо Вам необхідно заощадити простір, то найкращим варіантом буде гвинтові сходи.

При відсутності завдання економії місця в будинку варто звернути увагу на маршові дерев'яні сходи. Наша компанія має власне виробництво сходів у Львові, завдяки чому ми зможеш виконати Ваше замовлення в найкоротші терміни.

Виготовлення сходів з дерева - швидко, якісно і за низькими цінами!

Виготовлення дерев'яних сходів - трудомістка і багатоетапна операція, яка повинна проводитися під контролем справжніх професіоналів. Завдяки величезному досвіду роботи на ринку ми готові запропонувати варіанти сходів, які задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів. Завдяки використовуваним нами новітніх і найсучасніших методів виробництва сходів, ми готові запропонувати Вам швидкі терміни виготовлення сходів з дерева. Але що більш важливо, крім швидких термінів ви отримаєте якісну продукцію, що ви відчуєте при першому кроці по своїх нових сходах.

Перед тим як почати виготовлення сходів, необхідно зрозуміти які цілі і завдання стоятимуть перед нами. Далі необхідно вибрати тип сходів, що буде використовуватися. Макет обраних сходів виготовляється виходячи з габаритів кімнати, в якій вони будуть встановлені. Майстри салону зроблять всі необхідні виміри сходового отвору. Ви можете запропонувати ваш ескіз при проектуванні, і ми обов'язково врахуємо всі ваші побажання при проектуванні і виготовленні дерев'яних сходів саме для Вас!

При розробці дизайнерського рішення майбутніх сходових маршів враховуються всі найменші деталі та елементи декорування. Монтаж і установку кожної сходинки наші майстри проводять строго за затвердженим планом, адже будь-яка помилка може коштувати дуже дорого: сходи можуть не витримати передбачуваних навантажень. Наш досвід і професіоналізм дозволяє з упевненістю сказати: виготовлені нами дерев'яні дубові сходи будуть служити довгі роки для Вас.

Комментарии: